Kiralama Koşulları

Fiyat Listesi
 • Binek grubu otoları en az 3 yıllık ehliyete sahip ve 23 yaşındaki, ticari grup otoları en az 4 yıllık ehliyete sahip ve 25 yaşındaki kişiler kiralayabilir.
 • Kiralama süresi en az 24 saattir. Uzun süreli araç kiralamalar için özel fiyatlar uygulanır.
 • Uzun süreli kiralama en az 2 aydır. Kiralama fiyatı ve koşullarına ilişkin bilgi için bizi arayınız.
 • Fiyatlara yağlama, bakım, kasko ve üçüncü şahıslara karşı (yasal poliçe sınırları çerçevesinde) sigorta garantisi dahil, aksi belirtilmedikçe Katma Değer Vergisi (K.D.V.) dahil değildir. Yakıt masrafları kiralayana aittir. Şoförlü servis ve rehber, istek üzerine temin edilir. 48 saat önceden bildirmek koşuluyla çocuk koltuğu günlük 5 Euro (kiralama başına en fazla 50 Euro) karşılığında kiralanabilir.
 • Tahmini kira bedeli tahsilatı, teslim sırasında yapılır. Ayrıca teslimde aracın, iadesi sırasında geri ödenmek üzere 200 Euro depozito bedeli alınır. Aracın iadesinde gecikme halinde her ek saat için günlük kira bedelinin 1/3'ü, toplam 3 saati geçen gecikmelerde ise 1 günlük kira bedeli kadar ek ücret alınır. Geçerli Visa, Eurocard, Mastercard sahiplerinden depozito alınmaz.
 • Sektörün önde gelen sigorta şirketlerinin teminatı altında bulunan poliçe sistemimize göre şirketimizden kiralayacağınız tüm araçlar ve sürücüleri, kasko ve zorunlu trafik poliçelerine ek olarak, Ferdi Kaza ve İhtiyari Mali Mesuliyet Sigortası da dahil olmak üzere 4 geniş teminatlı poliçe ile tam korumalı teminat altına alınmıştır ve bu tür sigortalar fiyatlarımıza dahildir ek bir ücret söz konusu değildir.
 • Kaza haricinde, Lastik, Cam ve Far ile ilgili oluşan ve kaza raporu gerektirmeyen küçük hasarları (cam, far çatlağı, kaportadaki çizik ve benzeri) karşılayan kasko dışı mecburi olmayan bir fondur. Günlük 5 Euro (kiralama başına en fazla 30 Euro) ek bedel ödeyerek bu fondan yararlanabilirsiniz.
 • Herhangi bir kaza veya aracın çalınması durumunda, aracın yeri değiştirilmeden en yakın polis veya jandarma karakoluna başvurularak kaza, hırsızlık ve alkol tespiti raporları alınmalıdır. Aksi halde tüm sigortalar geçersiz sayılarak meydana gelen her türlü zarar, 3. şahıslara verilen maddi ve manevi kayıpları da içermek üzere kiracıdan tahsil edilir.
 • Kiraladığınız aracı farklı bir ofisimizde (Ankara, Antalya, İstanbul veya İzmir) teslim etmeniz gerekiyorsa 1 haftaya kadar kiralamalar için 150 Euro, daha uzun kiralamada 120 Euro tek yön ücret farkı uygulanır. Diğer şehirlerde teslimat yapmanız gerekiyorsa bu şehirler için geçerli olan fiyatlarımızı öğrenmek için bizi arayınız.
 • Trafik yasalarına uyulmamasından doğacak her türlü sorumluluk ve maddi ceza kiracıya aittir. Araçların herhangi bir nedenle resmi veya yerel makamlar tarafından tutulması nedeni ile geçecek zaman, sözleşme süresi içerisinde kabul edilir.
 • Otomobil, sözleşmede yer alması kaydıyla, 2. sürücü tarafından da kullanılabilir. Ek bir ücret söz konusu değildir. Kiralanan aracı, sözleşmede isimleri yazılı kiracı ve eğer istenmiş ise 2. sürücünün dışında kimse kullanamaz. Aksi halde sigorta geçersiz sayılır ve aracı kiralayan tüm hasardan sorumlu tutulur.
 • Araçlarımız Türkiye sınırları dışında kullanılamaz.